Tenis w Kortmax

Tenis to wspaniały sport! Doskonale wpływa na kondycję i formę, rzeźbi sylwetkę, polepsza refleks i koordynację. Grając w tenisa ćwiczymy zarówno ciało, jak i umysł, a przy tym – odpoczywamy! Zostawić za sobą codzienność i skupić się na grze – to sama przyjemność.

Najwyższa jakość kortów

Naszym Gościom, którzy z tenisa chcą czerpać maksimum, oferujemy:

Nowoczesna hala sportowa

Nowoczesną halę sportową mieszczącą 2 korty z nawierzchnią Laykold®, która od 2020 r. jest oficjalną nawierzchnią turniejową US Open. Nawierzchnia zainstalowana została w systemie Laykold Masters 5, który wyróżnia się doskonałymi walorami amortyzacyjnymi.

Korty na świeżym powietrzu

2 korty na świeżym powietrzu z nawierzchnią z najwyższej jakości mączki ceglanej Antuka Premium. Wszystko to w sielskim otoczeniu zieleni. To właśnie ta nawierzchnia znalazła swoje uznanie na największych turniejach rangi ATP, WTA oraz rozgrywkach międzynarodowych, takich jak Puchar Federacji czy Puchar Davisa.

Kompleksowe wyposażenie obiektu

Zadbaliśmy o najnowocześniejsze rozwiązania, m.in:

  • Certyfikację nawierzchni przez ITF
  • Odkrywane boki w hali zapewniające przewiewność i komfort.
  • Nowoczesny system oświetlenia LED, który przetestowaliśmy wśród doświadczonych tenisistów. To oświetlenie sprzyja dobrej grze.
  • Jasna i przepuszczająca światło powłoka, dzięki której obiekt jest dobrze doświetlony naturalnym światłem.

W obiekcie do dyspozycji gości są również:

  • Prywatny parking
  • Wygodna recepcja
  • Nowoczesne szatnie w dedykowanym budynku
  • Komfortowa przestrzeń, w której odpoczniesz i spędzisz miło czas.

Nawierzchnia Laykold® – co warto wiedzieć?

Nawierzchnia akrylowa marki Laykold® to twarda i wytrzymała propozycja prosto z kortów US Open. Grają na niej topowi tenisiści na całym świecie! Nawierzchnię Laykold® wyróżnia m.in. doskonała amortyzacja, długa żywotność czy łatwość utrzymania w czystości bez dodatkowego zużycia wody!

Nawierzchnia Antuka Premium – poznaj jej zalety!

Antuka Premium to jedna z najlepiej opracowanych nawierzchni z mączki ceglanej, ceniona na całym świecie! Wydłuża sezon grania minimum o dwa miesiące. Nawet gdy spadnie deszcz – korty już po kwadransie są gotowe do dalszej gry. Nawierzchnię Antuka Premium wyróżnia optymalna elastyczność i sprężystość, które tenisistom zapewniają pełen komfort gry.

czas na kortmax!

Zarezerwuj wizytę już dziś – widzimy się na naszych kortach!