Tenis w Kortmax

Tenis to wspaniały sport! Doskonale wpływa na kondycję i formę, rzeźbi sylwetkę, polepsza refleks i koordynację. Grając w tenisa ćwiczymy zarówno ciało, jak i umysł, a przy tym – odpoczywamy! Zostawić za sobą codzienność i skupić się na grze – to sama przyjemność.

Najwyższa jakość kortów

Naszym Gościom, którzy z tenisa chcą czerpać maksimum, oferujemy:

Nowoczesna hala sportowa

Nowoczesną halę sportową mieszczącą 2 korty z nawierzchnią HARD MARKI Laykold®, która OBECNIE jest oficjalną nawierzchnią turniejową US Open. Nawierzchnia zainstalowana została w systemie Laykold Masters 5, który wyróżnia się doskonałymi walorami amortyzacyjnymi.

Kort na świeżym powietrzu

korty na świeżym powietrzu z nawierzchnią HARD Laykold®. Wszystko to w sielskim otoczeniu zieleni. KORT ZOSTAŁ USTAWIONY W orientacji PÓŁNOC-POŁUDNIE, ABY SŁOŃCE NIE UTRUDNIAŁO GRY ŻADNEMU Z GRACZY. NA OGRODZENIU ZAINSTALOWANO BLENDY, KTÓRE OSŁANIAJĄ KORT OD WIATRU.

Kompleksowe wyposażenie obiektu

Zadbaliśmy o najnowocześniejsze rozwiązania, m.in:

  • Certyfikację nawierzchni przez ITF
  • Odkrywane boki w hali zapewniające przewiewność i komfort.
  • Nowoczesny system oświetlenia LED, który przetestowaliśmy wśród doświadczonych tenisistów. To oświetlenie sprzyja dobrej grze.
  • Jasna i przepuszczająca światło powłoka, dzięki której obiekt jest dobrze doświetlony naturalnym światłem.

W obiekcie do dyspozycji gości są również:

  • Prywatny parking
  • Wygodna recepcja
  • Nowoczesne szatnie w budynku
  • Komfortowa przestrzeń, w której odpoczniesz i spędzisz miło czas.

Nawierzchnia Laykold® – co warto wiedzieć?

Nawierzchnia akrylowa marki Laykold® to twarda i wytrzymała propozycja prosto z kortów US Open. Grają na niej topowi tenisiści na całym świecie! Nawierzchnię Laykold® wyróżnia m.in. doskonała amortyzacja, długa żywotność czy SZYBKA GOTOWOŚĆ DO GRY PO OPADACH DESZCZU!

ŚWIATOWA NAWIERZCHNIA

Laykold® to jedna z najlepiej opracowanych nawierzchni HARD, ceniona na całym świecie! Nawet gdy spadnie deszcz – korty PO GODZINIE są gotowe do dalszej gry. Nawierzchnię wyróżnia optymalna elastyczność i sprężystość, które tenisistom zapewniają pełen komfort gry.

czas na kortmax!

Zarezerwuj wizytę już dziś – widzimy się na naszych kortach!