Turniej KORTMAX LADIES CUP – RELACJA

W ostatni weekend lutego temperatura podniosła się nie tylko za oknem. Powiew wiosny i gorących emocji zapewnił nam deblowy turniej tenisa rozgrywany na kortach KORTMAX. Tym razem w bardzo kobiecej odsłonie – w turnieju KORTMAX LADIES CUP o trofea i nagrody powalczyły wyłącznie zawodniczki. Co działo się na miejscu i kto sięgnął po najwyższe laury?

Wydarzenie zainicjował Patron Honorowy – Burmistrz Zenon Reszka. Po krótkiej części oficjalnej i losowaniu grup nadszedł czas na to, na co czekały tenisistki i zgromadzeni widzowie. Rozgrywki odbywały się na kortach z nawierzchnią hard – tą samą, na której gra światowa czołówka podczas rozgrywek US Open. Turniej składał się z dwóch faz – w pierwszej zawodniczki rywalizowały w grupach, by następnie awansować do fazy pucharowej. Zacięta rywalizacja trwała do późnych godzin wieczornych, ale emocje zawodniczek i miłośników tej pięknej gry nie słabły, wręcz przeciwnie. Finałowe starcie pozostanie w naszej pamięci na długo. Kto je wygrał? Podajemy finałowe pary turnieju:

I Miejsce

Magdalena Żabczyńska

Maja Paradowska

II Miejsce

Romana Dybalska

Anna Gęborek

III Miejsce

Katarzyna Łukasik

Marta Łukasik

Oprócz pucharów, laureatki otrzymały również vouchery podarunkowe na grę w tenisa oraz tenisowe prezenty. Gratulujemy!

Pasja do tenisa i pozytywne emocje niewątpliwie łączą, a ten turniej jest tego najlepszym przykładem.

Turniej KORTMAX LADIES CUP to początek cyklicznych turniejów deblowych dla Pań. Organizatorzy z niecierpliwością czekają na otwarcie sezonu wiosennego i kolejne sportowe rywalizacje na kortach KORTMAX – zainteresowanie tym wydarzeniem przerosło najśmielsze oczekiwania. Wiosną do gry udostępnione będą kolejne korty – również dla tych pań, panów i dzieci, którzy dotychczas nie mieli okazji spróbować gry w tenisa, ale chcą poznać ten piękny sport. Akademia KORTMAX jest do tego świetnym miejscem.