EMOCJE JAK NA US OPEN!

Za nami pierwszy Deblowy Turniej tenisa ziemnego o Puchar Burmistrza Błonia, który odbył się 2 września na kortach KORTMAX. W sportowym wydarzeniu wzięły udział zarówno drużyny żeńskie, jak i męskie. Patronem Honorowym wydarzenia był Burmistrz Błonia – Zenon Reszka. Tenisiści rozgrywali mecze na kortach z nawierzchnią akrylową Laykold. To właśnie ta nawierzchnia jest popularnym wyborem organizatorów dużych turniejów WTA i ATP – na czele z wielkoszlemowym US Open w Nowym Jorku.

Podczas turnieju nie tylko nawierzchnia Laykold przypominała o US Open – emocje towarzyszące zarówno zawodnikom, jak i publiczności, nie ustępowały tym z największych kortów świata. Uczestnicy grali dynamicznie, odważnie, prezentując pełen wachlarz umiejętności, które zgromadzona publiczność nagradzała co i rusz gorącymi brawami. Finalnie, po zaciętej grze ogłoszono szczęśliwych zwycięzców:

I miejsce: Joanna Gaba i Elżbieta Wójcik

II miejsce: Gabriela Fabiniak i Julia Szymala

III miejsce: Marzena Fabiniak i Marta Tugi-Szymala

I miejsce: Tomasz Mińkowski i Dawid Wojciechowski

II miejsce: Piotr Piechota i Piotr Kępka

III miejsce: Jacek Stobiecki i Piotr Kucharski

Puchary i nagrody osobiście wręczył zawodnikom Burmistrz Błonia Zenon Reszka, składając zwycięzcom gratulacje i dziękując Organizatorom oraz wszystkim uczestnikom za świetną sportową rywalizację i pozytywną atmosferę. Z kolei Właściciele obiektu już zapowiedzieli, że Turniej o Puchar Burmistrza to wspaniały początek imprez sportowych na kortach KORTMAX-u.

Deblowy Turniej tenisa ziemnego był jednocześnie inauguracyjnym otwarciem nowych kortów w gminie Błonie. W KORTMAX profesjonalne warunki sportowe i świetna atmosfera czekają na wszystkich, którzy interesują się tenisem. Miejsce na dobry trening dla zawodników, osób doświadczonych, jak i tych, którzy dopiero marzą o rozpoczęciu przygody z tenisem i chcą zrealizować ten plan w świetnych warunkach i zielonym, zacisznym otoczeniu.

Partnerami wydarzenia byli firma Białuty Sp z o.o. producent koncentratów owocowych, sosów i kultowego majonezu Białuty. Firma Art Dom oferująca swoim Klientom materiały budowlane i wykonawstwo pokryć dachowych oraz elewacji. Strefa Tenisa – największy internetowy sklep tenisowy oferujący asortyment najlepszych marek.